Start Dom rekolekcyjny
Galeria Domu Rekolekcyjnego PDF Drukuj Email
Wpisany przez kl. Sławomir
piątek, 30 września 2005 15:47

Strona południowaPrzy naszym Sanktuarium znajduje się również dom Rekolekcyjny z bazą hotelowo - gastronomiczną. Jesli chcesz odpocząć i przemyśleć wiele spraw swojego życia zapraszamy - przyjedź. W bazie sa pokoje od 1 do 15 osobowych. Rezerwacje można dokonywać pod nr telefonu +4844 756 41 00 lub drogą elektroniczną: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub pocztową na adres: ks. Jan Drewniak; ul. Główna 7; 26-315 Poświętne.

Jest to baza wielosezonowa.

Z A P R A S Z A M Y  !!!

Rekolekcje kapłańskie PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks.JC
czwartek, 18 listopada 2004 15:42

O. Leon KnabitW dniach od 15 do 18 listopada odbyły się rekolekcje kapłańskie, które prowadził Ojciec Leon Knabit - benedyktyn z Tyńca.

Wzięło w nich udział około 50 kapłanów z całej Polski

Księża rekolektanci

Coś nowego PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks.JC
czwartek, 23 września 2004 15:40

dom rekolekcyjnyOd ubiegłego roku pojawił się nowy budynek, który ma zastosowanie konferencyjne! Obecnie jest miejscem spotkan Orkiestry "Bazylikon".