Start Chór
Chór
Spotkanie Opłatkowe Chóru PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks.JC   
niedziela, 08 stycznia 2006 09:37

oplatek1Opłatek Chóru

W niedzielę 08 stycznia 2006 roku odbył się Opłatek Chóru. Świętowanie Narodzin Chrystusa w dzisiejszą niedzielę Chór rozpoczął przez uczestniczenie we Mszy świętej o godzinie 9.oo, wzbogacając liturgię śpiewem kolęd.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się o godzinie 18.oo występem najmłodszych Chórzystów, którzy przedstawili jasełka. W jasełkach pojawiły się nowe postacie takie jak: Święta Matka Teresa z Kalkuty oraz Sługa Boży Jan Paweł II. Przedstawienie było przegotowane przez ks. Jana Chodóra i Panią Barbarę Jackowską.

Po zakończonym przedstawieniu wszyscy Chórzyści przeszli na wspólne spotkanie.

Więcej…
 
Pielgrzymka do Włoch PDF Drukuj Email
Wpisany przez M.Małachowska&G.Łuczyńska   
piątek, 16 września 2005 09:06

wlochy1Chór i orkiestra ze Studzienny w  hołdzie Słudze Bożemu Janowi Pawłowi II

                Z myślą oddania hołdu i wdzięczności Janowi Pawłowi II za Jego miłość do drugiego człowieka i pełne poświęcenie życia w obronie Jego godności, w dniach 22.08 do 28.08 2005 roku z parafii Studzianna, pod kierownictwem księży Jana Chodóra COr  i Jana Drewniaka COr, do Jego grobu udała się grupa pielgrzymów złożona z przedstawicieli chóru i orkiestry. Trasa nasza wiodła przez Kahlenberg, Wenecję do Rzymu.

Więcej…
 
Opłatek Chóru PDF Drukuj Email
Wpisany przez ks.JC   
czwartek, 05 sierpnia 2004 08:56

chor1W okresie Bożego Narodzenia odbył sie "Opłatek" Chóru, który istnieje przy naszym Sanktuarium. Podczas tego opłatka były przedstawione Jasełka wykonane przez dzieci z Kółka Maryjnego prowadzonego przez Siostrę Innocencję.

Więcej…