Start Archiwum parafii Relikwie bł. Jana Pawła II
Relikwie bł. Jana Pawła II PDF Drukuj Email
Wpisany przez Ks. J.C.   
poniedziałek, 24 października 2011 18:51

22 października jest ogłoszony dniem ku czci

alt

błogosławionego Jana Pawła II.

W naszej Parafii ten dzień był wyjątkowy, gdyż na terenie znajduje się kaplica pod wezwaniem naszego Wielkiego Papieża Polaka a dzięki staraniom otrzymała relikwie Błogosławionego. Na instalację relikwii przybył ks. bp Adam Odzimek. Uroczystości rozpoczęły się o godz.: 17.15 procesją z relikwiami od szkoły w Brudzewicach do Kaplicy. Po przybyciu do Kaplicy rozpoczęła sie Msza święta na ołtarzu polowym pod przewodnictwem ks. bpa Adama. Na koniec uroczystej Eucharystii pobłogosławił relikwiami zgromadzony lud naszej Parafii oraz poświęcił okolicznościową tablice ku czci bł. Jana Pawła II.

alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt alt

Poprawiony: poniedziałek, 24 października 2011 20:00